PRESSARIS LIVE: Άρης – Αγροτικός Αστέρας 2-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Την νίκη για να επαναφέρει την διαφορά των έξι βαθμών από την δεύτερη θέση, θέλει σήμερα, κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα ο Άρης, στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Stoiximan.gr Football League.

Τo PRESSARIS θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα από το “Κλεάνθης Βικελίδης”, το ρεπορτάζ πριν, αλλά και μετά το τέλος της αναμέτρησης.

16.58 Τέλος της αναμέτρησης, εύκολη νίκη για τον Άρη, με 2-0 επί του Αγροτικού

90΄Κίτρινη και στον Πάτο

90΄Κίτρινη στον Βουτσιά στον πάγκο του Αγροτικού

86΄Μεγάλη ευκαιρία χαμένη από τον Μιλούνοβιτς, που πλάσαρε απελπιστικά αουτ σε τετ α τετ τον Γιακουμή

84΄Κίτρινη στον Τεγούση

82΄Απευθείας χτύπημα φαουλ του Μιλούνοβιτς, η μπάλα αουτ

80′ Στη θέση του Παυλίδη ο Ντόγος

71΄Στη θέση του Ντούνη, ο Μιλούνοβιτς

69΄Απίστευτη ενέργεια του Τάτου, τετ α τετ με τον Γιακουμή, αποκρούει ο τερματοφύλακας του Αγροτικού!

68΄Διπλή αλλαγή για τον Αγροτικό. Στη θέση του Τριανταφυλλάκου ο Θεοδωρίδης, ενώ πέρασε και ο Τάι στη θέση του Βουτσιά

66΄Στη θέση του Ίλιτς, ο Καπνίδης

62΄Πολύ ωραία γύρισε ο Τζανακάκης, στην κίνηση το πλασέ του Παυλίδη, μπλόκαρε ο Γιακουμής

16.09 Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο…

15.49 Τέλος πρώτου ημιχρόνου, προηγείται του Αγροτικού ο Άρης με 2-0…

45΄Λάθος πάσα του Ίλιτς, θα έφευγε σε θέση τετ α τετ ο Ντούνης!

44΄Κίτρινη στον Τάτο για διαμαρτυρία…

44΄Φάση διαρκείας, σουτ του Καράμπελα η μπάλα αουτ

39′ Ωραία αντεπίθεση του Άρη, άργησε ο Πίτου να σουτάρει, χάθηκε η ευκαιρία…

38΄Έπεσε στα τελευταία λεπτά ο ρυθμός του αγώνα…

30΄ΓΚΟΟΟΟΛΛΛΛ (2-0) για τον Άρη! Σέντρα του Τζανακάκη από τα δεξιά, κεφαλιά του Ίλιτς η μπάλα στα δίχτυα του Γιακουμή!

29’΄Ωραία συνεργασία Ντούνη-Τζανακάκη από τα δεξιά, η μπάλα αουτ, δεν πρόλαβε το σουτ ο δεύτερος…

27΄Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, με τον Γιακουμή να αποκρούσει το πλασέ του Τάτου από τα δεξιά!

25΄Σουτ του Μέντροβιτς, στην αγκαλιά του Διούδη

24΄ΓΚΟΟΟΛΛΛΛ (1-0) για τον Άρη! Φοβερό σουτ του Τάτου εκτός μεγάλης περιοχής, η μπάλα στην αριστερή γωνία του ανήμπορου να αντιδράσει Γιακουμή!

22΄Προσπάθεια του Πάτο, ξεπέρασε τον Ταυλαρίδη, αλλά σούταρε αουτ, χωρίς να ανησυχήσει ο Διούδης