PRESSARIS-Αποστολή-LIVE: Απόλλων Αρναίας-Άρης 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Τον Απόλλωνα Αρναίας αντιμετωπίζει ο Άρης στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής, με τους “κίτρινους” να θέλουν τη νίκη για να παραμείνουν σε τροχιά κορυφής, μόλις μία στροφή πριν το πολύ κρίσιμο παιχνίδι με τον Πανσερραϊκός.

Το PRESSARIS βρίσκεται στο Δημοτικό γήπεδο Αρναίας απ΄όπου θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα, αλλά και το ρεπορτάζ πριν και μετά την αναμέτρηση.

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ: Απόλλων Αρναίας – Άρης 0-1

83΄ΓΚΟΛ (0-1) για τον Άρη! Ο Σαμαρά από κοντά ανοίγει το σκορ για τους κίτρινους!

76΄Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Αρναία. Ο Ρίζοφ στη θέση του Παπουτσή

69΄Απίστευτη ευκαιρία για τον Άρη! Κεφαλιά του Σαμαρά, η μπάλα πάνω από τον Καραβελίδη και στη γραμμή ο Μενικάλι αποσόβησε σίγουρο γκολ για τον Άρη!

68΄ Δεύτερη αλλαγή για την Αρναία. Στη θέση του Καρκατζάνη ο Μπιμπισίδης

63΄Κεφαλιά του Κωνσταντινίδη σε φάουλ του Ν΄Λουντούλου η μπάλα αουτ

61΄Αλλαγή για τον Άρη. Στη θέση του Καπνίδη ο Κωνσταντινίδης

60΄Κίτρινη κάρτα στον Ν΄ Λουντούλου για διαμαρτυρία

60΄Εξαιρετικό σουτ του Πόι, η μπάλα λίγο αουτ!

58΄Πιέζει ο Άρης όσο περνούν τα λεπτά. Ένα σουτ του Σανιά δεν ανησύχησε τον Καλογεράκη που μπλόκαρε εύκολα

55΄Ψάχνει διαδρόμους προς την αντίπαλη εστία ο Άρης, τη στιγμή που το Βυζάντιο ισοφάρισε σε 1-1 τον Πανσερραϊκό

46΄Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο με αλλαγή για τον Άρη. Ο Νάκας στη θέση του Παπαδόπουλου

Τέλος πρώτου ημιχρόνου, στο 0-0 Άπόλλων και Άρης

45΄Μία ακόμα κίτρινη κάρτα, αυτή τη φορά στον Ιορδανίδη

44΄Φάση διαρκείας, δεν μπόρεσε να κανει σουτ παίκτης του Άρη, απομάκρυναν οι αμυντικοί της Αρναίας

43΄Κιτρινη κάρτα στον Μενικάλι

36΄Αναγκαστική αλλαγή για την Αρναία. Αποχώρησε ο Γεωργίου, μπήκε ο Κεφαλάς

34΄Μετά από ώρα επικίνδυνη επίσκεψη του Άρη με τον Πόι να κερδίζει κόρνερ

18΄Διαγώνιο σουτ του Καπνίδη με το αριστερό η μπάλα λίγο έξω από το αριστερό κάθετο δοκάρι της Αρναίας

17΄Ατομική προσπάθεια και σουτ του Παπαδόπουλου, εκτός μεγάλης περιοχής δεν ανησυχεί τον Καραβελιδη

14΄Φάτσα με το τέρμα ο Πόι δεν μπόρεσε να κάνει το σουτ μετά από σέντρα του Ν΄Λουντούλου, κόρνερ για τον Άρη

14΄Πρώτο καλό σουτ στον αγώνα για την Αρναία με τον Παπουτσή, η μπάλα αουτ

Ωραία σέντρα του Παπαδόπουλου, προσπάθησε για την κεφαλιά ο Καλογέρης, η μπάλα αουτ στην πρώτη καλή επίσκεψη του Άρη στην αντίπαλη εστία