Ο φίλος αναγνώστης και οπαδός του Άρη Στέφανος έστειλε τη φωτογραφία που δημοσιεύουμε.
Από καράβι γερμανικής εταιρείας εν πλω στον Ατλαντικό και στα Κανάρια Νησιά, χαίρεται για την επιστροφή των 6 βαθμών στον Άρη και όχι μόνο στέλνοντας χαιρετισμούς σε όλους τους φίλους της κιτρινόμαυρης ομάδας.
Η εικόνα μιλάει από μόνη της και δείχνει την ικανοποίηση που έφερε αυτή η είδηση σε όλους τους φιλάθλους.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)