Βίντεο ενόψει της νέας χρονιάς αφιερωμένο στον Δημήτρη Φλιώνη ετοίμασε η ΚΑΕ Άρης και το παρουσίασε μέσα από τα social media, “χρησιμοποιώντας” και την δεύτερη ιδιότητα του 22χρονου πλέι μέικερ, του φοιτητή Ιατρικής.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)
Βίντεο ενόψει της νέας χρονιάς αφιερωμένο στον Δημήτρη Φλιώνη ετοίμασε η ΚΑΕ Άρης και το παρουσίασε μέσα από τα social media, “χρησιμοποιώντας” και την δεύτερη ιδιότητα του 22χρονου πλέι μέικερ, του φοιτητή Ιατρικής.