ΚΑΕ Άρης: «Ακόμα μία γιορτή του μπάσκετ» (photo) PRESSARIS 1 Νοεμβρίου 2023 Share Tweet Share Share Email Comments Με ανάρτηση της στα social media, η ΚΑΕ Άρης θέλησε να ενημερώσει τους φιλάθλους του Άρη για τα σημερινά εισιτήρια κόντρα στην Κλούζ καθώς και το πως θα γίνει πιο ομαλή η εξυπηρέτηση του κόσμου. Αναλυτικά: ΣΧΕΤΙΚΑΆρης, καε Share Tweet Share Share Email ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ Δεύτερο φιλικό τεστ του Άρη για νέα συμπεράσματα κόντρα στην Ντόρντρεχτ (16:00, PRESSARIS LIVE) Χωρίς Πάβισιτς η προπόνηση του Άρη λόγω ίωσης Μία πρώτη «γεύση» από τον Μάικ Μάιλς (video)