Η ΠΑΕ ανέβασε στα social media την αφίσα της αναμέτρησης της Τετάρτης (3/4) με τον Ολυμπιακό στο “Καραϊσκάκη”, στην οποία κεντρικό πρόσωπο είναι ο Σάπι Σουλεϊμάνοφ.
Δείτε την παρακάτω.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)
Η ΠΑΕ ανέβασε στα social media την αφίσα της αναμέτρησης της Τετάρτης (3/4) με τον Ολυμπιακό στο “Καραϊσκάκη”, στην οποία κεντρικό πρόσωπο είναι ο Σάπι Σουλεϊμάνοφ.
Δείτε την παρακάτω.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.