Με ανάρτησή του στον λογαριασμό του στα social media ο Λούις Πάλμα έβαλε τη φανέλα του δίπλα σ’ αυτές των Ιτούρμπε, Ματέο Γκαρσία κι έγραψε… «ο τελευταίος χορός».
Η ανάρτηση του Λούις Πάλμα προφανώς είχε να κάνει και με το μέλλον του Χουάν Ιτούρμπε. Ο αγώνας με τον Παναθηναϊκός θα είναι και ο τελευταίος του Παραγουανού επιθετικού στην ομάδα καθώς εκπνέει το συμβόλαιό του και δεν συμπεριλαμβάνεται στο πλάνο της επόμενης χρονιάς.
Δείτε εδώ:
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)