Φιλοξενούμενοι των Μονάδων Θεσσαλονίκης του Προγράμματος Εποπτευόμενων Διαμερισμάτων Ημιαυτόνομης Διαβίωσης Ασυνόδευτων Ανηλίκων της #ΑΡΣΙΣ στη #Θεσσαλονίκη παρακολούθησαν τον αγώνα μπάσκετ Αρης – Παναθηναϊκός στο Nick Gallis Hall.
Φιλοξενούμενοι/ες των Μονάδων Θεσσαλονίκης του Προγράμματος Εποπτευόμενων Διαμερισμάτων Ημιαυτόνομης Διαβίωσης Ασυνόδευτων Ανηλίκων της #ΑΡΣΙΣ στη #Θεσσαλονίκη παρακολούθησαν τον αγώνα μπάσκετ ΑΡΗΣ – Παναθηναϊκός στο Nick Gallis Hall.
Διαβάστε εδώ: https://t.co/kyY4NRV9z7 pic.twitter.com/r7Wb7Ki9mA— arsis.gr (@ArsisNgo) May 26, 2022
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)