Quantcast

Μπάσκετ Νεανίδων: Το πρόγραμμα του Άρη στη Β’ φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος

Η ΕΟΚ έβγαλε το πρόγραμμα της Β’ φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Μπάσκετ Νεανίδων.

Ο Άρης θα αντιμετωπίσει τον Γ.Σ. Ηλιούπολης και την ομάδα που θα αναδειχτεί δεύτερη στο πρωτάθλημα της ΕΣΚΑΝΑ. Οι αγώνες θα γίνουν στο κλειστό της Μίκρας και ο πρώτος του ομίλου θα πάρει την πρόκριση για την τελική φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος.

Το πρόγραμμα:

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
15/04/22 20.00 ΑΡΗΣ – 2ος ΕΣΚΑΝΑ
16/04/22 13.00 2ος ΕΣΚΑΝΑ – Γ.Σ. Ηλιούπολης
17/04/22 13.00 Γ.Σ. Ηλιούπολης – ΑΡΗΣ

Μπάσκετ Νεανίδων: Το πρόγραμμα του Άρη για τη φετινή σεζόν

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΚΑΣΘ η κλήρωση του πρωταθλήματος Νεανίδων Μπάσκετ, στο οποίο συμμετέχει ο Άρης.

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος ο Άρης θα υποδεχτεί τον Παναθλητικό Συκεών.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε.

2η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ.                                Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.                                          ΑΡΗΣ Α.Σ.

3η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

4η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

5η Αγωνιστική

Ν.ΡΥΣΙΟΥ                              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.            ΑΡΗΣ Α.Σ.

6η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.

7η Αγωνιστική

ΦΙΛΥΡΟΥ                               ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.                                    ΑΡΗΣ Α.Σ.

8η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9

9η Αγωνιστική

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ.                       ΑΡΗΣ Α.Σ.

10η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11η Αγωνιστική

11η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ.                                Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ                                   ΑΡΗΣ Α.Σ.

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ                       ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ               ΑΡΗΣ Α.Σ.

  Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.

3η Αγωνιστική

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ.             ΑΡΗΣ Α.Σ.

4η Αγωνιστική

ΘΕΡΜΗΣ                               ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.                     ΑΡΗΣ Α.Σ.

5η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 6η Αγωνιστική

6η Αγωνιστική

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ                          ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.                              ΑΡΗΣ Α.Σ.

7η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.

8η Αγωνιστική

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                           ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.              ΑΡΗΣ Α.Σ.

9η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ.

10η Αγωνιστική

———–                                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.             ΑΡΗΣ Α.Σ.

11η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ

To Top