Με δύο φωτογραφίες, μία με τον Χουλιάν Κουέστα και μία με τον Μάνου Γκαρθία και τη λεζάντα “ήταν δίκαιο, έγινε πράξη”, ο γιατρός του Άρη, Νίκος Ξυλούρης, πανηγύρισε τη νίκη των κιτρινόμαυρων στους Ζωσιμάδες.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)
Με δύο φωτογραφίες, μία με τον Χουλιάν Κουέστα και μία με τον Μάνου Γκαρθία και τη λεζάντα “ήταν δίκαιο, έγινε πράξη”, ο γιατρός του Άρη, Νίκος Ξυλούρης, πανηγύρισε τη νίκη των κιτρινόμαυρων στους Ζωσιμάδες.