Ο Νικολά Ενκουλού γνωρίζει σταδιακά τη Θεσσαλονίκη και φυσικά ανακαλύπτει τα καλύτερα μέρη, για να φάει και να πιει κάτι.
Σε ένα από τα μέρη που αποτελούν αρειανίδικα στέκια, όπως είναι ο «Γύρος της Ελλάδας, με τον ιδιοκτήτη του, Χρήστο Ζαχαριάδη, να είναι πολύ γνωστός για τα «κιτρινόμαυρα» συναισθήματά του, ο νέος αμυντικός του Αρη έφαγε και πήρε μια φανέλα με το νούμερο 3. Μάλιστα, φωτογραφήθηκε με τον Χρήστο Ζαχαριάδη τόσο ο Ζερβίνιο, όσο και ο Ενκουλού, μια και οι δυο παίκτες ήδη αποτελούν δίδυμο!
Δείτε φωτογραφίες.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)