Ο Ζουλ στο προσκήνιο της αφίσας για τον αγώνα απέναντι στην ΑΕΚ (photo) PRESSARIS 18 Απριλίου 2024 Share Tweet Share Share Email Comments Τον Ζαν Ζουλ Εμβοντό διάλεξε η ΠΑΕ Άρης για την αφίσα του αγώνα απέναντι στην ΑΕΚ. Να θυμίσουμε πως ο Άρης θα αντιμετωπίσει την ΑΕΚ στο «Κλεάνθης Βικελίδης», την ερχόμενη Κυριακή στις 19:30. ΣΧΕΤΙΚΑΆρης Share Tweet Share Share Email ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ Χωρίς Πάβισιτς η προπόνηση του Άρη λόγω ίωσης Μία πρώτη «γεύση» από τον Μάικ Μάιλς (video) Στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων οι Τολιόπουλος και Μπουτοβίνος – Το μήνυμα της ΚΑΕ Άρης