Το απίστευτο buzzer beater του Μπόμπι Μπράουν μέσα στο Γιαντ Ελιάου ήταν η καλύτερη φάση της 2ης αγωνιστικής στην Ευρωλίγκα και αυτή που ξεχωρίζει από το Top10 της διοργάνωσης!
Ο πρώην πλέι μέικερ του Άρη πήρε τη μπάλα στην επαναφορά λίγο πριν το τέλος της πρώτης περιόδου, σούταρε πολύ πίσω από το κέντρο και βρήκε στόχο ανάμεσα σε αντιπάλους. Η Σιένα προηγήθηκε με 20-14, αλλά τελικά έχασε με 70-68…
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)