Ο πανηγυρισμός του Πάλμα στην αφίσα της ΠΑΕ! (photo) PRESSARIS 16 Μαΐου 2022 Share Tweet Share Share Email Comments Με τον Λουίς Πάλμα ως κεντρικό πρόσωπο στην αφίσα θέλησε η ΠΑΕ Άρης να ενημερώσει τους φιλάθλους της για τον επόμενο ματς της ομάδας που είναι αύριο, απέναντι στον ΠΑΣ, στα Γιάννενα, στις 20:00. ΣΧΕΤΙΚΑπάλμα Share Tweet Share Share Email ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ Η Σέλτικ απαγόρευσε στον Πάλμα να παίξει σε φιλικό της Ονδούρας O Πάλμα για το νταμπλ! Σέλτικ-Ρέιντζερς: Old Firm τελικός μετά από 22 χρόνια! Πρωταθλητής Σκωτίας ο Λουίς Πάλμα! Επιβλητική νίκη (0-5) της Σέλτικ (photo)