O Άλαν Πάρντιου στάθηκε στο πέναλτι του Ιωνικού και τις απουσίες ποδοσφαιριστών που είχε να διαχειριστεί για ένα ακόμα παιχνίδι.
Αναλυτικά όσα είπε στην κάμερα της Cosmote TV:
«Για να είμαι δίκαιος για εξήντα λεπτά ήμασταν καλύτεροι μέσα στο γήπεδο. Ο Ιωνικός κέρδισε ένα πέναλτι που άλλαξε τις καταστάσεις. Προσπαθήσαμε, αλλά δεν καταφέραμε να ξαναμπούμε στο παιχνίδι».
Πρόσθεσε: «Είχαμε πολλά προβλήματα τραυματισμών. Περιμένουμε να είμαστε πιο υγιείς, να μπουν και οι μεταγραφές που ήρθαν στην ομάδα και να είμαστε καλύτεροι στο επόμενο παιχνίδι».
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)