Το σκορ έδωσε τη δυνατότητα στον Άκη Μάντζιο να δώσει χρόνο συμμετοχής στον Μιχάλη Παναγίδη. Ο 19χρονος εξτρέμ καταχειροκροτήθηκε όταν περνούσε στη θέση του Βλάντιμιρ Νταρίντα.
Ο Παναγίδης φαίνεται να έχει κερδίσει τον προπονητή του Άρη με την αγωνιστικότητά του, ο οποίος βλέπει στον παίκτη στοιχεία που του αρέσουν και έχει την πρόθεση να του δώσει κι άλλες ευκαιρίες σταδιακά στα επόμενα παιχνίδια.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)