Φιλικό παιχνίδι προπονητικού χαρακτήρα με τους Μαχητές Πεύκων έδωσε ο Άρης σήμερα στο “Nick Galis Hall”. Ο Μίνιτς προφύλαξε τον Μποχωρίδη που αισθάνθηκε ενοχλήσεις.
Οι δύο ομάδες έπαιξαν τέσσερα 12λεπτα, ενώ απουσίασαν οι νεαροί Κώστας Μήτογλου και Στέλιος Πουλιανίτης, λόγω της συμμετοχής τους στον αποψινό (21:00) τελικό της ΕΚΑΣΘ με την εφηβικη ομάδα των κίτρινων.
O Λευτέρης Μποχωρίδης προστατεύθηκε, λόγω ενοχλήσεων στον προσαγωγό.
Την Παρασκευή (11/04), το πρόγραμμα των παικτών του Άρη περιλαμβάνει μία πρωινή προπόνηση.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)