Ο κόσμος των δύο ομάδων έγινε… ένα και τιμήθηκε η μνήμη του Τόσκο.
Κάποια στιγμή, από το στρατόπεδο του Άρη πετάχτηκαν τα αναμνηστικά μπλουζάκια που φορούσαν οι ποδοσφαιριστές για τον Τόσκο, για τον οποίο κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)
Ο κόσμος των δύο ομάδων έγινε… ένα και τιμήθηκε η μνήμη του Τόσκο.
Κάποια στιγμή, από το στρατόπεδο του Άρη πετάχτηκαν τα αναμνηστικά μπλουζάκια που φορούσαν οι ποδοσφαιριστές για τον Τόσκο, για τον οποίο κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή.