Πραγματοποιώντας μία μεστή εμφάνιση, ο Άρης επικράτησε με 2-0 του Βόλου στο «Κλεάνθης Βικελίδης», στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, «κλειδώνοντας» την πέμπτη θέση στην κανονική διάρκεια.
Λορέν Μορόν (45’+1’) και Καρίμ Ανσαριφάρντ (88’) βρήκαν δίχτυα για τους Θεσσαλονικείς που αποθεώθηκαν από τους οπαδούς τους – μετά από τρεις μήνες έπαιξαν μπροστά στον κόσμο τους – ενώ είχαν και δύο δοκάρια.
ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)