Το Σάββατο 01/07 θα αναχωρήσει η αποστολή του Άρη για τη Βουλγαρία, όπου θα συνεχιστεί η προετοιμασία ενώ ταυτόχρονα η ομάδα θα δώσει και φιλικό με την Μπότεφ Πλόβντιβ.
Όπως ενημέρωσε η ΠΑΕ Άρης:
Το ερχόμενο Σάββατο (01/07) η αποστολή της ομάδας μας θα αναχωρήσει για το Μπάνσκο της Βουλγαρίας, όπου θα συνεχίσει την προετοιμασία της.
Την Κυριακή 2 Ιουλίου, στις 20.00, ο ΑΡΗΣ θα αντιμετωπίσει σε φιλικό παιχνίδι την Botev Plovdiv στο «Hristo Botev Stadium». Το φιλικό παιχνίδι γίνεται στη μνήμη του Τόσκο Μποζατζίσκι.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)