Το photostory από τη νίκη των Νεανίδων επί του Ζέφυρου (photos) PRESSARIS 7 Δεκεμβρίου 2022 Share Tweet Share Share Email Comments Η ομάδα Βόλεϊ Νεανίδων του Άρη κέρδισε εύκολα τον Ζέφυρο Ανατολικής Ακτής στο ΔΑΚ Περαίας με 3-0 σετ, συνεχίζοντας την εξαιρετική πορεία της, στον πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Δείτε εικόνες από το παιχνίδι: ΣΧΕΤΙΚΑΆρης βόλεϊ, Άρης Νεάνιδες Share Tweet Share Share Email ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ Βόλεϊ Κορασίδων: Ήττα στα σημεία και αποκλεισμός στα ημιτελικά Βόλεϊ Ανδρών: Παραμένει ο Κώστας Βλαχόπουλος Βόλεϊ Ανδρών: Παραμένει στον Άρη ο Κωνσταντίνος Μπαρδούκας