Φιλίππου: «Είμαι παιδί της ομοσπονδίας, δεν πουλάω τον Βασιλακόπουλο» (video) PRESSARIS 6 Ιανουαρίου 2021 Share Tweet Share Share Email Comments Ο Νίκος Φιλίππου, πρώην παίκτης του Άρη, υπογράμμισε πως δεν πρόκειται να… πουλήσει τον Βασιλακόπουλο, γιατί είναι παιδί της ομοσπονδίας, γι’ αυτό και δεν στηρίζει την υποψηφιότητα του κουμπάρου του, Παναγιώτη Φασούλα. ΣΧΕΤΙΚΑΆρης, Βασιλακόπουλος, ΕΟΚ, Φασούλας, Φιλίππου Share Tweet Share Share Email ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ Χωρίς Πάβισιτς η προπόνηση του Άρη λόγω ίωσης Μία πρώτη «γεύση» από τον Μάικ Μάιλς (video) Στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων οι Τολιόπουλος και Μπουτοβίνος – Το μήνυμα της ΚΑΕ Άρης