Ο Όμηρος Νετζήπογλο άφησε άφωνους όλους όσοι παρακολούθησαν τον σημερινό αγώνα του Άρη με τον Ιωνικό. Όχι τον Σάββα Καμπερίδη, διότι ξέρει πολύ καλά το ταλέντο του παίκτη του, αλλά σαφώς η αντίδρασή του σε ένα από τα καλάθια του, τα λέει όλα…
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)
Ο Όμηρος Νετζήπογλο άφησε άφωνους όλους όσοι παρακολούθησαν τον σημερινό αγώνα του Άρη με τον Ιωνικό. Όχι τον Σάββα Καμπερίδη, διότι ξέρει πολύ καλά το ταλέντο του παίκτη του, αλλά σαφώς η αντίδρασή του σε ένα από τα καλάθια του, τα λέει όλα…