Έφτασε στην Θεσσαλονίκη η Μάντι Μάρσαλ, καλωσόρισμα από τον Άρη (photo) PRESSARIS 7 Σεπτεμβρίου 2023 Share Tweet Share Share Email Comments H 23χρονη Καναδέζα βολεϊμπολίστρια Μάντι Μάρσαλ έφτασε στην Θεσσαλονίκη για την γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Άρη, με τον κιτρινόμαυρο σύλλογο να την καλωσορίζει. Δείτε την ανάρτηση: ΣΧΕΤΙΚΑγυναικείο βόλεϊ, Μάρσαλ Share Tweet Share Share Email ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ Τσαϊρέλης: «Ο β’ γύρος δείχνει ότι δεν άξιζε αυτή η ομάδα να βρίσκεται στα πλέι άουτ» Βόλεϊ γυναικών: Νίκη του Άρη στην αυλαία της κανονικής διάρκειας Βόλεϊ γυναικών: “Αυλαία” στην κανονική περίοδο για τον Άρη με Απολλώνιο στη Μίκρα