Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες του Άρη

Η Ε.Ο.ΠΕ. ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της Volley League Γυναικών και της Pre League Ανδρών.

Οι Γυναίκες του Αρη αντιμετωπίζουν το Σάββατο 26/11 στις 18:00, εκτός έδρας τον Ολυμπιακό, για την 7η αγωνιστική. Οι Άνδρες δοκιμάζονται επίσης το Σάββατο, στη Σάμο (18:00) απέναντι στον Α.Σ. Κέρκης.

Αναλυτικά τα προγράμματα:

Volley League Γυναικών – 7η αγωνιστική

Σάββατο 26 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 17.00: Π.Α.Ο.Κ. – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Τσιούλα, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Αλεξίου, Κουκουμάκας, Γραμματεία: Πασπαλά Αικ..

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, 17.45: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Κουτσούλας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Σπίγγου, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Γυμναστήριο «Μ. Μερκούρη», 18.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Βελώνης, Λιάκου, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος, Επόπτες: Ιωάννου, Βέντρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο Χαλκιοπούλειο, 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Κατσιούλης, Μαυράκης, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Στάικος, Μπόλης, Γραμματεία: Καραβάνα.

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος», 18.45: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Ράντσιου, Μαύρος, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Ζαρμπίνης, Καπότης, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης, 20.00: Α.Ο. Θήρας – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Νικάκης, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Γεωργοπούλου Α., Γραμματεία: Ιωάννου Μ.

Pre League Ανδρών – 4η αγωνιστική

Σάββατο 26 Νοεμβρίου 2022

Πυθαγόνειο, 18.00: Α.Σ. Κέρκης – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Ονόπας, Μενεσλής, Παρατηρητής: Περρής.

Παραλίας, 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Φραγκάκης, Χανδρινός, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Σοφία Μπεφόν, 18.30: Α.Ο. Φλοίσβος – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Χρηστίδης, Μαλλιάρα, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

ΚΑΠΠΑ 2000, 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
Διαιτητές: Αβραμίδης, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

H Ε.Ο.ΠΕ. ανακοίνωσε το πρόγραμμα της ερχόμενης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα Volley League Γυναικών και Pre League Ανδρών.

Η ομάδα Γυναικών  υποδέχεται το Σάββατο 12/11 στις 18:00 τον Ζ.Α.Ο.Ν., ενώ οι Άνδρες ταξιδεύουν στην Καλαμάτα, όπου το Σάββατο στις 16:00 θα αντιμετωπίσουν την τοπική ομάδα.

Αναλυτικά τα προγράμματα:

Volley League Γυναικών – 5η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

PAOK Sports Arena, 17.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Ισκάς, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Σταυρίδου, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Α.Σ. ΑΡΗΣ – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Κατσιούλης, Σταυριανίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Ψύχου, Γραμματεία: Πασπάλα.

Γυμναστήριο «Χαλκιοπούλειο» 18.00: Α.Ο. Λαμάις 2013 – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κουτσής, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Γούβαλη.

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος» 18.45: Α.Ε.Κ. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Μυλωνα΄κης, Μουλά Λ., Παρατηρητής αγώνα: Πέρρος, Παρατηρητής διαιτησίας: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παυλάκης, Κώτσιας, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνη, 19.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Ονόπας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Δρόσος, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γυμναστήριο «Μ. Μερκούρη», 20.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Νικάκης, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Τρίκκας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Νικολάου.

Pre League Ανδρών – 2η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Παραλίας, 16.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Χανδρινός, Παρατηρητής: Τσουμελέας.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Τσιούλα, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Στ. Καλαϊτζής, 18.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Πρέντζας, Τόλιος, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Σοφία Μπεφόν, 18.30: Α.Ο. Φλοίσβος – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
Διαιτητές: Μαυράκης, Μάλφας, Παρατηρητής: Πολίτης.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Απένατι στον Ηλυσιακό η ομάδα των Γυναικών και κόντρα στον ΑΟ Αιγιαλέων οι Άνδρες του Άρη.

Η επίσημη ενημέρωση του Ερασιτέχνη Άρη:

Τελευταία αγωνιστική για τις ομάδες Βόλεϊ Γυναικών και Ανδρών του ΑΡΗ το ερχόμενο Σάββατο (26/03).

Οι Γυναίκες αντιμετωπίζουν στην αυλαία της κανονικής περιόδου της Volley League τον Ηλυσιακό, εκτός έδρας, και θέλουν τη νίκη για να πάρουν μία θέση στην πρώτη τετράδα και το πλεονέκτημα στην α’ φάση των πλέι οφ (εφόσον η ΑΕΚ ηττηθεί από τον Ολυμπιακό).

Οι Άνδρες δοκιμάζονται στο Αίγιο και με νίκη ή ήττα στο τάι μπρέικ, παίρνουν μία από τις πρώτες τρεις θέσεις στη Β’ Φάση της Pre League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Volley League Γυναικών – 26η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη 19.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΕΚ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τσιτσικάς, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Καπουράνη.

ΔΑΚ Ευόσμου 19.00: ΑΠΣ Αίας – ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Δημητρίου, Παπαδόπουλος, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Κοτσικάρη, Τερζής, Γραμματεία: Ιωαννίδου.

Μίκρα 19.00: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Μαυρίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Σταυρίδης, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Πασπαλά.

«Α. Φώτσης» Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Μουλά Λ., Μαύρος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κώτσιας, Σταυράτη, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Πρέντζας, Βελώνης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Θεοδοσίου, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Ιωάννου Μ..

«Γ. Γεννηματάς» Βούλα 19.00: ΑΣΠ Θέτις – ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μεταξά, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παυλάκης, Μουζακίτη, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

«Στ. Καλαϊτζής» Ν. Ερυθραία 19.00: ΑΟΝ Αμαζόνες – ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Βουδούρης, Μάλφας, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Pre League Ανδρών – Δ’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 26 Μαρτίου 2022

«Α. Βαρίκας» Ν. Σμύρνη 18.00: ΓΣ Πανιώνιος – ΑΣ Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Οικονόμου Β., Γραμματεια: Ιωάννου Ε., Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Αιγίου 18.00: ΑΟ Αιγιαλέων – ΑΣ ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Μενεσλής, Χρηστίδης, Γραμματεία: Ματζουράνης, Παρατηρητής: Πετούσης.

Τ9 Κατερίνης 18.00: ΣΦΚ Πιερικός – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Σαρακινίδης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Δράση και αυτό το σαββατοκύριακο για το βόλεϊ του Άρη.

Πιο αναλυτικά..”Η ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Volley League Γυναικών και της Pre League Ανδρών, για το Σαββατοκύριακο (05-06/03) που έρχεται.

Η ομάδα Βόλεϊ Γυναικών του ΑΡΗ δοκιμάζεται το Σάββατο 05/03 στις 18:30 στον Εύοσμο, κόντρα στον τοπικό Αίαντα, για την 24η αγωνιστική της Volley League.

Οι Άνδρες υποδέχονται τον Πιερικό την Κυριακή 06/03 στις 15:30, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της β’ φάσης της Pre League, με στόχο την τέταρτη συνεχόμενη νίκη.

Αναλυτικά:

VOLLEY LEAGYE ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Σαβ. 5/3/2022

Γηπ. Ευόσμου 18.30 ΑΠΣ Αίας  ΑΣ ΑΡΗΣ

Διαιτητές: Μούζουλας  Ισκάς

Παρατηρητής: Μιχελινάκης

PRE LEAGUE ΑΝΔΡΩΝ

Κυρ. 6/3/2022

Γήπ. Μίκρας 15.30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΦΚ Πιερικός

Διαιτητές: Αβραμίδης  Δρανίτσας

Παρατηρητής: Δεληκωστίδου”

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Οι ομάδες Βόλεϊ Γυναικών και Ανδρών του Άρη συνεχίζουν την αγωνιστική δραστηριότητά τους το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, 19-20/02.

Οι Γυναίκες, μετά την εντυπωσιακή ανατροπή και νίκη επί του ΑΟ Θήρας, έχουν εκτός έδρας ντέρμπι με την ΑΕΚ, το Σάββατο (18:45), για την 22η αγωνιστική της Volley League. Οι Άνδρες, μετά τη νίκη τους με 0-3 επί του Πανιωνίου, υποδέχονται τον ΑΟ Αιγιαλέων, την Κυριακή στις 15:30, για την 5η αγωνιστική της Β’ Φάσης της Pre League.

Αναλυτικά τα προγράμματα και οι διαιτητές:

Volley League Γυναικών – 22η αγωνιστική

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη 18.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Μενεσλής, Μεταξά, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Σαμοθράκης, Μουζακίτη, Γραμματεία: Καστάνη.

Μίκρα 18.00: ΠΑΟΚ – ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Αβραμίδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Κουκουμάκας, Επόπτες: Κακάτσιου, Καπλάνης, Γραμματεία: Σιδηρά.

ΔΑΚ Ευόσμου 18.30: ΑΠΣ Αίας – ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Σιδηράς, Επόπτες: Φλώρου, Κοτσικάρη, Γραμματεία: Ιωαννίδου.

«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: ΑΕΚ – ΑΣ ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Χατζηθωμά, Σπίγγου, Γραμματεία: Κρανιά.

«Α. Φώτσης» Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Λιάκου, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Ζαρμπίνης, Καπότης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης 19.00: ΑΟ Θήρας – Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Δρόσος, Γεωργιάδης Στ., Γραμματεία: Γαρδέλη.

«Στ. Καλαϊτζής» Ν. Ερυθραία 20.00: ΑΟΝ Αμαζόνες – Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Νικάκης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Pre League Ανδρών – Δ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022

«Στ. Καλαίτζής» 17.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός – ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Προκοπίου, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Πεσίνογλου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

2ο Γ.Λ. Κομοτηνής 18.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΣΦΚ Πιερικός
Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τονονίδης, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022

Μίκρα 15.30: ΑΣ ΑΡΗΣ – ΑΟ Αιγιαλέων
Διαιτητές: Δημητρίου, Δρανίτσας, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής της Volley League Γυναικών και της 4ης αγωνιστικής της Pre League Ανδρών γνωστοποίησε η ΕΟΠ.

Η επίσημη ενημέρωση του Ερασίτεχνη Άρη:

Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ανακοίνωσε το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής της Volley League Γυναικών και της 4ης αγωνιστικής της Pre League Ανδρών.

Οι Γυναίκες του ΑΡΗ υποδέχονται το Σάββατο 12/02 (19:00) τον ΑΟ Θήρας σε σημαντικό, βαθμολογικά, αγώνα, ενώ οι Άνδρες αντιμετωπίζουν στην Αθήνα τον Πανιώνιο (Σάββατο 18:00).

Αναλυτικά:

Volley League Γυναικών – 21η αγωνιστική

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022

«Χαλκιοπούλειο» Λαμίας 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 – ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Χλωρός, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil – ΑΕΚ
Διαιτητές: Μαρκάτης, Μάλφας, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Σπίγγου, Τσίτσικας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.

Μίκρα 19.00: ΑΣ ΑΡΗΣ – ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Πασπαλά.

«Γ. Γεννηματάς» Βούλα 19.00: ΑΣΠ Θέτις – ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Ζαρμπίνης, Γραμματεία: Τάλαρου.

ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ – Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Θεοδοσίου, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

«Π. Σαλπέας» Πειραιάς 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Μαύρος, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Καλούδας, Βέντρας, Γραμματεία: Καπουράνη.

Αγίου Θωμά Μαρούσι 20.30: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟΝ Αμαζόνες
Διαιτητές: Λιάκου, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Καπότης, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ψάρρα.

Volley League Γυναικών – 19η αγωνιστική

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil – Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Μενεσλής, Ράντσιου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κολλάρου, Βαρατάσης, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Volley League Γυναικών – 20η αγωνιστική

Μίκρα 19.30: ΠΑΟΝ – Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Φλώρου, Καπλάνης, Γραμματεία: Κουμπλή.

Pre League Ανδρών – Δ’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022

«Α. Βαρίκας» 18.00: ΓΣ Πανιώνιος – ΑΣ ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Χρηστίδης, Βλάχος, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Αιγίου 18.00: ΑΟ Αιγιαλέων – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Διαιτητές: Χανδρινός, Γκόλφης, Γραμματεία: Δανιά, Παρατηρητής: Πετούσης.

Τ9 Κατερίνης 18.00: ΣΦΚ Πιερικός – ΑΣ Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Σταυριανίδης, Γραμματεία: Ντόβα, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα σε άνδρες και γυναίκες για το βόλεϊ. 

Πιο αναλυτικά η ενημέρωση του ΑΣ…”Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για τη 14η αγωνιστική της Volley League Γυναικών και την 9η της Pre League Ανδρών.

Ο ΑΡΗΣ έχει διπλή εντός έδρας πρόκληση στη Μίκρα, το Σάββατο 18/12. Στις 17:00 η ομάδα των Ανδρών δίνει καθοριστικό αγώνα για την πρόκριση στη Β’ Φάση με τον Αριστοτέλη Σκύδρας και στις 19:30 η ομάδα των Γυναικών φιλοξενεί τον Πανναξιακό με στόχο τη νίκη που θα τη διατηρήσει στις κορυφαίες θέσεις.

Αναλυτικά τα προγράμματα:

Volley League Γυναικών – 14η αγωνιστική

Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021

«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 15.30: ΑΕΚ – ΑΠΣ Αίας

Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μεταξά, Παρατηρητής: Ρίγκος, Επόπτες: Κολλάρου, Μπάμπαλης, Γραμματεία: Κρανιά.

 

Αγ. Θωμά Μαρούσι 17.00: Παναθηναϊκός ΑΟ – Ηλυσιακός ΑΟ

Διαιτητές: Μαρκάτης, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Παυλάκης, Κώτσιας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

 

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil – ΑΣΠ Θέτις

Διαιτητές: Κυριοπούλου, Νικάκης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Μαλλιάρα, Τσίτσικας, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

 

ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης 19.00: ΑΟ Θήρας – ΠΑΟΚ

Διαιτητές: Κουτσούλας, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Δρόσος, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Γαρδέλη.

 

Μίκρα 19.30: ΑΣ ΑΡΗΣ – Πανναξιακός ΑΟΝ

Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου, Φλώρου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

 

«Π. Σαλπέας» 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΟ Λαμίας 2013

Διαιτητές: Ονόπας, Μάλφας, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Καλούδας, Γραμματεία: Νικολάου.

 

«Στ. Καλαϊτζής» 20.00: ΑΟΝ Αμαζόνες – Ολυμπιακός ΣΦΠ

Διαιτητές: Χρηστίδης, Μαύρος, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Σταθοπούλου, Σταυρόπουλος, Γραμματεία: Κρητικού.

 

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 9η αγωνιστική

 

Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021

 

Ν. Σαμαράς 17.00: ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

 

Τ9 Κατερίνης 17.00: ΣΦΚ Πιερικός – Πήγασος Πολίχνης

Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

 

Μίκρας 17.00: ΑΣ ΑΡΗΣ – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας

Διαιτητές: Βασιλειάδης, Αβραμίδης, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Σιδηράς»

 

 

 

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Aνακοινώθηκαν οι διαιτητές για τους άνδρες και τις γυναίκες στο βόλεϊ.

Αναλυτικά η ενημέρωση του ΑΣ…”Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για τη 13η αγωνιστική της Volley League Γυναικών και την 8η αγωνιστική της Pre League Ανδρών.

Οι Γυναίκες του ΑΡΗ υποδέχονται τον Ηλυσιακό και οι Άνδρες τον Άθλο Ορεστιάδας.

Αναλυτικά τα προγράμματα:

 

Volley League Γυναικών – 13η αγωνιστική

 

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

 

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης 16.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Π.Σ. Αίας

Διαιτητές: Λιάκου, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Ανδρέου, Δρόσος, Γραμματεία: Γαρδέλη.

 

Μίκρας 18.00: Α.Σ. ΑΡΗΣ – Ηλυσιακός Α.Ο.

Διαιτητές: Τσιούλα, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Καπλάνης, Διονά, Γραμματεία: Χαλκιά.

 

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες

Διαιτητές: Χλωρός, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Τσάβου.

 

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.

Διαιτητές: Βελώνης, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Σταθοπούλου, Τσίτσικας, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

 

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.

Διαιτητές: Ονόπας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κατσιάρας, Σπίγγου, Γραμματεία: Τάλαρου.

 

Π. Σαλπέας 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Σ.Π. Θέτις

Διαιτητές: Μενεσλής, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Καλούδας, Ιωάννου Δ., Γραμματεία: Ιωάννου Ε.

 

Άγιος Θωμάς Μαρούσι 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ.

Διαιτητές: Βουδούρης, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Αρβανίτης, Βαρατάσης, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

 

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 8η αγωνιστική

 

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

 

2ο Λ. Κομοτηνής 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης

Διαιτητές: Δήμου, Τονονίδης, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

 

Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Πήγασος Πολίχνης

Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Δανιηλίδου, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Δ., Παρατηρητής: Σιδηράς.

 

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Μίκρας 15.30: Άρης – Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας

Διαιτητές: Παπαδογούλας, Σταυριανίδης, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης”.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Το πρόγραμμα των τμημάτων του Άρη και οι διαιτητές των προσεχών δύο αγωνιστικών της Volley League Γυναικών και της προσεχούς της Pre League Ανδρών.

Η επίσημη ενημέρωση του Ερασιτέχνη Άρη:

Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των προσεχών δύο αγωνιστικών της Volley League Γυναικών και της προσεχούς της Pre League Ανδρών.

Η πρώτη και αήττητη ομάδα Γυναικών του ΑΡΗ δοκιμάζεται το Σάββατο 27/11 στις 17:00 εκτός έδρας με τον Ολυμπιακό, ενώ την Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου υποδέχεται τον Αίαντα Ευόσμου.

Η ομάδα Ανδρών δίνει κρίσιμο αγώνα την Κυριακή 28/11 στις 19:30 με τον Πήγασο Πολίχνης στις 19:30, στη Μίκρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Volley League Γυναικών – 10η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Κατσιάρας, Γραμματεία: Θεοδωρίου.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 18.00: Α.Π.Σ. Αίας – Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Τσιούλα, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Φλώρου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Μίκρα 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Διονά, Καπλάνης, Γραμματεία: Σιδηρά.

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Αρβανίτης, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Α. Φώτσης Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Βουδούρης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μαλλιάρα, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ψαρρά.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Θεοδοσίου, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Νικολάου.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Στ. Καλαϊτζής 17.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Χρηστίδης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Βαρατάσης, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Volley League Γυναικών – 11η αγωνιστική

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021

Άγιος Θωμάς Μαρούσι 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Αρβανίτη, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Μίκρα 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Διονά, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Ράντσιου, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσής, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης 18.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Γαρδέλη.

Γ. Γεννηματάς 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Βελώνης, Λιάκου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Ανδρέου, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Π. Σαλπέας Πειραιάς 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Ονόπας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καστάνη.

Pre League Ανδρών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Παπαχρήστυ, Τονονίδης, Γραμματεία: Ζηλιασκοπούλου, Παρατηρητής:

Δ.Α.Κ. Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 19.30: Α.Σ. ΑΡΗΣ – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Αβραμίδης, Μούζουλας, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Το αναλυτικό πρόγραμμα και τους διαιτητές της Volley League Γυναικών και της Pre League Ανδρών για το προσεχές Σαββατοκύριακο

Η επίσημη ενημέρωση του Ερασιτέχνη Άρη:

Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα και τους διαιτητές της Volley League Γυναικών και της Pre League Ανδρών για το προσεχές Σαββατοκύριακο.

Η ομάδα Βόλεϊ Γυναικών υποδέχεται το Σάββατο 20/11, στις 16:30, την ΑΕΚ, στην προσπάθειά της να διατηρήσει το αήττητο στο πρωτάθλημα, ενώ οι Άνδρες φιλοξενούν την Κυριακή 21/11, στις 15:30, την Κομοτηνή με στόχο τη δεύτερη νίκη τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Volley League Γυναικών – 9η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 16.30: Α.Σ. ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Αβραμίδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Σταυρίδης, Γραμματεία: Πασπαλά Αικ.

Αγ. Θωμά 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Σπίγγου, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Τάλαρου.

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Κοσμόπουλος, Κώτσιας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Σκορδαρά, Στάικος, Γραμματεία: Γούβαλη.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μαύρος, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Κουκουμάκας, Θεοδόσιου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Π. Σαλπεάς Πειραιά 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μενεσλής, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Μουζακίδη, Ιωάννου, Γραμματεία: Νικολάου.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Γ. Γεννηματάς 21.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Λιάκου, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Σταυράτη, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.

Pre League Ανδρών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Τ9 Κατερίνης 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός – Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Δαλκιράνης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 15.30: Α.Σ. ΑΡΗΣ – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Μαυρίδης, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

To Top