Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιες ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις από τα μεγάλα πρωταθλήματα της Ευρώπης, μπάσκετ, μηχανοκίνητα σπορ, τένις και ποδηλασία προσφέρει το πρόγραμμα.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 2020

Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Liqui Moly de Teruel

 

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP 2020

Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Liqui Moly de Teruel

 

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 2020

Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 3 του Gran Premio Liqui Moly de Teruel

 

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

 

13:00 ΕΡΤ Sports HD

Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

 

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 2020

Μηχανοκίνητα

 

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Ανόβερο – Φορτούνα Ντίσελντορφ

Bundesliga 2 2020-21

 

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Βαγιαδολίδ – Αλαβές

Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

 

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP 2020

Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 4 του Gran Premio Liqui Moly de Teruel

 

14:30 ΕΡΤ Sports HD

Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός

Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2020-21

 

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Σίτι

Πρέμιερ Λιγκ 2020-21

 

14:30 Novasports 1HD

Γουότφορντ – Μπόρνμουθ

EFL Championship

 

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP 2020

Μηχανοκίνητα

 

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

Κατατακτήριες Δοκιμές

 

16:00 ΕΡΤ Sports HD

Formula 1 2020 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

Κατατακτήριες Δοκιμές

 

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ρυθμός των Ντέρμπι 2020-21

Ποδόσφαιρο

 

16:00 Novasports 2HD

Αταλάντα – Σαμπντόρια

Serie A

 

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 2020

Μηχανοκίνητα

 

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Μάιντς – Γκλάντμπαχ

Bundesliga 2020-21

 

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Λειψία – Χέρτα Βερολίνου

Bundesliga 2020-21

 

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD

2020 ATP 250

Antwerp Open

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Μπάγερν Μονάχου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Bundesliga 2020-21

 

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Φούλαμ – Κρίσταλ Πάλας

Πρέμιερ Λιγκ 2020-21

 

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης

Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

 

17:00 Novasports 3HD

Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο

EFL Championship

 

17:15 ΕΡΤ3

Ιωνικός Λαμίας – ΑΕΚ

Basket League 2020-21

 

17:15 ΕΡΤ Sports HD

Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΑΕΚ

Basket League 2020-21

 

17:30 Novasports 5HD

Φένλο – Αγιαξ

Eredivisie

 

18:00 Novasports 4HD

Λοριάν – Μαρσέιγ

Ligue 1

 

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας

Λαμία – Παναθηναϊκός

Α1 Γυναικών Volley League

 

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD

2020 ATP 250

Antwerp Open

 

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ρυθμός των Ντέρμπι 2020-21

Ποδόσφαιρο

 

19:00 Novasports 1HD

Τζένοα – Ιντερ

Serie A

 

19:05 Star Κεντρικής Ελλάδας

Λαμία – Παναθηναϊκός

Α1 Γυναικών Volley League

 

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Οσασούνα – Μπιλμπάο

Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

 

19:30 ΕΡΤ3

Ηρακλής – ΠΑΟΚ

Basket League 2020-21

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Σεβίλη – Έιμπαρ

Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

 

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Ντόρτμουντ – Σάλκε

Bundesliga 2020-21

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι

Πρέμιερ Λιγκ 2020-21

 

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Σάντα Κλάρα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας

Liga NOS 2020-21

 

20:30 Novasports 2HD

Παναθηναϊκός – Βόλος

Super League Interwetten

 

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD

UFC 254 2020

Χαμπίμπ Νουρμαγκομέντοφ – Τζάστιν Γκέτγιε

 

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD

Μπανταλόνα – Μπασκόνια

ACB Liga Endessa 2020-21

 

21:45 Novasports 1HD

Λάτσιο – Μπολόνια

Serie A

 

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Λίβερπουλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

Πρέμιερ Λιγκ 2020-21

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις

Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

 

22:00 Novasports 3HD

Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν

Ligue 1

 

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Πόρτο – Ζιλ Βισέντε

Liga NOS 2020-21

 

22:55 Novasports 4HD

Ιντερ Μαϊάμι – Ορλάντο

MLS

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Βραδιά Γιουρόπα Λιγκ η σημερινή με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις στην δεύτερη τη τάξει ευρωπαϊκή διασυλλογική διοργάνωση.

Πέμπτη 6 Νοεμβρίου

Γιουρόπα Λιγκ

4η αγωνιστική

19:00 Ντιναμό Μόσχας – Εστορίλ (Novasports7)

20:00 Απόλλων Λ. – Γκλάντμπαχ (Novasports6)

20:00 Αστέρας Τρίπολης – Τότεναμ (Novasports1)

20:00 Παναθηναικός – Αίντχόφεν (Novasports2)

22:05 Έβερτον – Λιλ (Novasports2)

22:05 Νάπολι – Γιουνγκ Μπόις (Novasports1)

22:05 Γκινγκάμπ – Ντιναμό Μίνσκ (Novasports6)

22:05 Φιορεντίνα – ΠΑΟΚ (ΑΝΤ1)

Κόπα Σαουνταμερικάνα

00:00 Σέρο Πορτένιο – Μπόκα Τζούνιορς (ΟΤΕsport4)

02:30 Ρίβερ Πλέιτ – Εστουνδιάνδες (ΟΤEsport4)

Ευγωλίγκα

18:00 Νίζνι – Ανατολού Εφές (Novasports3)

19:45 Ζαλγκίρις – ούνικς Καζάν (Novasports3)

20:00 Τούροβ – Μπάγερν (Novasports3)

21:05 Μακάμπι τελ Αβίβ – Τσεντεβίτα (Novasports7)

21:45 Φενερμπαχτσέ – Μπαρτσελόνα (Novasports3)

NBA

03:00 Χιούστον Ρόκετς – Σαν Αντόνιο Σπερς (OTEsport3)

To Top