Στα Πηγάδια θα μεταβεί μεθαύριο ο Γιάννης Μιχαλήτσος, προκειμένου να παρακολουθήσει τον αγώνα της Ξάνθης με την ΑΕΚ, που είναι προσεχής αντίπαλος του Άρη, για την 3η αγωνιστική.
Ο Έλληνας τεχνικός, εκ των αμεσότερων συνεργατών του Μάκη Κατσαβάκη θα βρεθεί στην Ξάνθη και θα καταγράψει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για τον τρόπο παιχνιδιού της ΑΕΚ, την οποία ο Άρης θα αντιμετωπίσει στο ΟΑΚΑ στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)