Με τον νεαρό Μιχάλη Παναγίδη αντικαταστάθηκε ο Μπράιαν Νταμπό ο οποίος όπως διαβάσατε νωρίτερα υπέπεσε σε σοβαρό πειθαρχικό παράπτωμα και έμεινε εκτός αποστολής για το σημερινό παιχνίδι απέναντι στην ΑΕΚ.
Έτσι η αποστολή του Άρη είναι η εξής: Cuesta, Σιαμπάνης, Fabiano Leismann, Mateo Garcia, Iturbe, Darida, Kamara, Camacho, Doukoure, Gray, Rupp, Peersman, Παναγίδης, Mazikou, Odubajo, Etebo, Nkoulou, M’Bakata, Χριστοδουλόπουλος, Σγούρος.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)