Στην ουκρανική Ταβρίγια θα συνεχίσει την καριέρα του ο Γιάννης Χριστόπουλος, επιλέγοντας την λύση του εξωτερικού μετά την πετυχημένη του χρονιά στον ΠΑΣ.
Και επίσημα στο πάγκο της Ταβρίγια θα κάθεται ο πρώην τεχνικός του ΠΑΣ Γιάννενα. Ο Έλληνας προπονητής υπέγραψε μονοετές συμβόλαιο και μαζί του θα έχει τον βοηθό του Γιάννη Θωμαΐδη, τον γυμναστή Λεωνίδα Παπαδάκη και τον προπονητή τερματοφυλάκων Κωνσταντίνο Παναγιά.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)