Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, το οποίο περιλαμβάνει ευρωπαϊκούς αγώνες ποδοσφαίρου αλλά και Euroleague.

Αναλυτικά:

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τζον Μίλμαν – Μάρκος Τζίρον Sofia Open

14:20 Eurosport 1
Γύρος της Σικελίας Ποδηλασία

15:15 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Φινλανδία

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τζιανλούκα Μάτζερ – Γκαέλ Μονφίς Sofia Open

16:00 Eurosport 1
Αγώνας Κροατίας Ποδηλασία

16:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Φινλανδία

17:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Φινλανδία

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Γιανίκ Σίνερ – Τζέιμς Ντάκγουορθ Sofia Open

18:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Φινλανδία

19:00 Novasports 2HD
Ούνικς Καζάν – Ζενίτ EuroLeague

19:30 Novasports 3HD
Άουε – Αμβούργο Bundesliga 2

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Καμίλ Μάχρζακ – Φίλιπ Κραΐνοβιτς Sofia Open

20:45 Novasports 5HD
Φενέρμπαχτσε – Ερυθρός Αστέρας EuroLeague

21:00 Novasports Start
Βιλερμπάν – Ζάλγκιρις EuroLeague

21:00 Novasports Prime
Ολυμπιακός – Μπασκόνια EuroLeague

21:10 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

21:30 Novasports 3HD
Κολωνία – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Κάλιαρι – Βενέτσια Serie A

21:45 Novasports 6HD
Στόουκ – Γουέστ Μπρομ EFL Championship

22:00 Novasports News
Πονφεραντίνα – Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β’ Ισπανίας

22:00 Novasports 2HD
Λανς – Ρεν Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Αλαβές La Liga

22:00 Novasports 4HD
Μπαρτσελόνα – Άλμπα Βερολίνου EuroLeague

22:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

23:00 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

23:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

23:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Φαμαλικάο – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης (02/09/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (02/09) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

07:00 ΕΡΤ Sports 2
Παραολυμπιακοί Αγώνες

15:30 ΕΡΤ3
Ελλάδα – Ουκρανία CEV Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα βόλεϊ

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Γεωργία – Κόσοβο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Εσθονία – Βέλγιο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Λιχτενστάιν – Γερμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Ισλανδία – Ρουμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Λιθουανία – Βόρεια Ιρλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Πολωνία – Αλβανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD
Τσεχία – Λευκορωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ουγγαρία – Αγγλία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Σουηδία – Ισπανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ιταλία – Βουλγαρία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής (18/6)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (18/6) πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.

COSMOTE Sport 7, 09:55
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Moto 3

COSMOTE Sport 7, 10:50
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Moto GP

COSMOTE Sport 7, 11:50
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Moto 2

COSMOTE Sport 6, 12:00
ATP 500 2021, Noventi Open – Halle, Τένις

COSMOTE Sport 5, 12:20
Grand Prix Γαλλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Formula 1

ΕΡΤ Sports, 12:30
Grand Prix Γαλλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Formula 1

COSMOTE Sport 8, 14:00
ATP 500 2021, Τένις

COSMOTE Sport 6, 14:00
ATP 500 2021, Noventi Open – Halle, Τένις

COSMOTE Sport 7, 14:10
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Moto 3

COSMOTE Sport 7, 15:05
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Moto GP

COSMOTE Sport 5, 15:50
Grand Prix Γαλλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Formula 1

ΕΡΤ Sports, 15:50
Grand Prix Γαλλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Formula 1

ANΤ-1, 16:00
Σουηδία – Σλοβακία, Euro 2020

COSMOTE Sport 8, 16:00
ATP 500 2021, Τένις

COSMOTE Sport 6, 16:00
ATP 500 2021, Noventi Open – Halle, Τένις

COSMOTE Sport 7, 16:05
Liqui Moly Motorrad Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Moto 2

ΕΡΤ3, 17:00
Σερβία – Πουέρτο Ρίκο, Τουρνουά Ακρόπολις

COSMOTE Sport 8, 18:00
ATP 500 2021, Τένις

COSMOTE Sport 6, 18:00
ATP 500 2021, Noventi Open – Halle, Τένις

ΕΡΤ Sports 2, 18:30
Ημιτελικός, FINA World League

ANΤ-1, 19:00
Κροατία – Τσεχία, Euro 2020

ΕΡΤ3, 20:00
Ελλάδα – Μεξικό, Τουρνουά Ακρόπολις

COSMOTE Sport 8, 20:00
ATP 500 2021, Τένις

ΕΡΤ Sports 2, 20:15
Ημιτελικός, FINA World League

ANΤ-1, 22:00
Αγγλία – Σκωτία, Euro 2020

COSMOTE Sport 4, 02:30
Ατλάντα Χοκς – Φιλαδέλφια 76ερς, NBA playoffs

OPEN TV, 03:00
Αργεντινή – Ουρουγουάη, Κόπα Αμέρικα

COSMOTE Sport 7, 05:00
Λος Άντζελες Κλίπερς – Γιούτα Τζαζ, NBA playoffs

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (4/6) πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.

COSMOTE Sport 7, 09:55
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Moto 3

COSMOTE Sport 7, 10:50
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Moto GP

COSMOTE Sport 7, 11:50
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Moto 3

COSMOTE Sport 5, 12:20
Grand Prix Αζερμπαϊτζάν, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1, Formula 1

COSMOTE Sport 7, 14:10
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Moto 3

COSMOTE Sport 7, 15:05
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Moto GP

COSMOTE Sport 5, 15:50
Grand Prix Αζερμπαϊτζάν, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Formula 1

COSMOTE Sport 7, 16:05
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2, Moto 2

COSMOTE Sport 8, 16:45
SS6 Erula – Tula 1 – Ιταλία, WRC

COSMOTE Sport 8, 18:30
SS7 Tempio Pausania 2 – Ιταλία, WRC

COSMOTE Sport 6, 18:30
Liqui Moly Bundesliga 2020-21, Χάντμπολ

COSMOTE Sport 8, 19:30
SS8 Erula – Tula 2 – Ιταλία, WRC

COSMOTE Sport 2, 20:30
Ισπανία – Πορτογαλία, Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

COSMOTE Sport 7, 20:45
Βαλένθια – Μπασκόνια, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

COSMOTE Sport 9, 21:00
Ουγγαρία – Κύπρος, Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

COSMOTE Sport 3, 21:45
Ιταλία – Τσεχία, Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

COSMOTE Sport 8, 23:00
Ρεάλ Μαδρίτης – Γκραν Κανάρια, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

To Top