Τρίτο παιχνίδι δίνει σήμερα η Κ19 του Άρη στο πλαίσιο του τουνουά Botev Cup που γίνεται στη Φιλιππούπολη. Η κιτρινόμαυρη ομάδα έχει μια ισοπαλία και μια ήττα και σήμερα στις 11:00 αντιμετωπίζει την Βόζντοβατς, σε ένα ακόμη φιλικό παιχνίδι εμπειριών και συμπερασμάτων.
Το πρόγραμμα:
• 9:00 Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μποτέφ Β
• 11:00 Άρης – Βόζντοβατς
• 17:00 Μακάμπι Νετανιάχου – Φενέρμπαχτσε
• 19:00 Vista – Μπότεφ
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)