ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

Βόλεϊ ανδρών: Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στη Μίκρα για το κρίσιμο ματς του Άρη

Κάλεσμα στον κόσμο του Άρη να δώσει δυναμικό παρών στο παιχνίδι με αντίπαλο τον ΟΦΗ στο κλειστό της Μίκρας έκανε η διοίκηση του Ερασιτέχνη. Οι κιτρινόμαυροι θέλουν να ισοφαρίσουν και να στείλουν το ματς εκ νέου στην Κρήτη.

Αναλυτικά:

Η ομάδα Βόλεϊ ανδρών του Άρη ολοκλήρωσε την προετοιμασία της και αντιμετωπίζει αύριο (Τετάρτη, 3/04) τον ΟΦΗ, στις 17:00, στη Μίκρα, στο πλαίσιο της δεύτερης μεταξύ τους αναμέτρησης για τα play-offs της Pre League, όπου ο Άρης θέλει να ισοφαρίσει και να οδηγήσει τη σειρά εκ νέου στην Κρήτη.

Οι «κιτρινόμαυροι» στο πρώτο παιχνίδι ηττήθηκαν στις λεπτομέρειες στα πρώτα δυο σετ και τώρα θέλουν να κάνουν το 1-1 στη σειρά και να διεκδικήσουν την πρόκριση στην Κρήτη.

Ο Α.Σ. Άρης καλεί όλο τον κόσμο της ομάδας να δώσει δυναμικό “παρών” στη Μίκρα, να αποτελέσει τον έβδομο παίκτη και με “όπλο” τη φωνή μας να ωθήσουμε τους παίκτες μας στην ισοφάριση. Η παρουσία του κόσμου κρίνεται επιτακτική, καθώς αποδεδειγμένα μαζί μπορούμε πολλά!