Δείξτε και τις φάσεις του Ντραγκίσεβιτς και του Σλαφτσάκη…

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ έχει επιδοθεί σε έναν αγώνα γραφικότητας, προσπαθώντας να αποδείξει ότι αδικήθηκε στο παιχνίδι με τον Άρη. Μετά τα χθεσινά, σήμερα δημοσιεύει και βίντεο… Ας κάνει τον κόπο να βρει και τις φάσεις που γίνονται ξεκάθαρα φάουλ σε Ντραγκίσεβιτς και Σλαφτσάκη. Ίσως αλλάξουν άποψη για την διαιτησία.

Stoiximan.gr: Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με εκατοντάδες στοιχήματα & επιλογές για Σκόρερ, Κάρτες, Κόρνερ!

Η φάση στην οποία ο Σμιθ έκανε το 77-80 (1:44 πριν το τέλος της παράτασης), προήλθε από κλέψιμο των παικτών του ΠΑΟΚ, όμως όποιος δει την φάση, θα διαπιστώσει ότι υπάρχει ξεκάθαρο φάουλ στον Ντραγκίσεβιτς που τον στέλνει στις βολές.

Επίσης, στην τελευταία φάση της κανονικής διάρκειας μετά το άστοχο σουτ του Μιλόσεβιτς, ο Σλαφτσάκης παίρνει το επιθετικό ριμπάουντ και προσπαθεί να σκοράρει. Ξεκάθαρο φάουλ που δεν δίνεται μπροστά στα μάτια των διαιτητών και έτσι οδηγείται το παιχνίδι στην παράταση…

Και κάτι άλλο. Είτε το θέλετε εκεί στην Πυλαία, είτε όχι, υπάρχει ξεκάθαρα φάουλ του Τσόχλα στον Μποχωρίδη με το δεξί του πόδι. Τόσο απλά… Χωνέψτε το.