Εξαιρετικά αμφίβολος ο Βέλεθ, έτοιμος για επιστροφή ο Δεληζήσης!

Stoiximan.gr: Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με ειδικά στοιχήματα για Σκόρερ, Κάρτες, Κόρνερ σε κάθε αγώνα της Super League!

Ο Ισπανός κεντρικός αμυντικός ένιωσε ενοχλήσεις στον δεξιό τετρακέφαλο στη διάρκεια της χθεσινής προπόνησης στο Δασυγένειο.

Υποβλήθηκε άμεσα σε μαγνητική τομογραφία και τα αποτελέσματα έδειξαν πως αυτή τη στιγμή είναι δύσκολο να προδικάσει κανείς αν θα είναι σε θέση ή όχι να αγωνιστεί την Κυριακή. Οι πιθανότητες είναι 50-50…

Αυτός είναι ο λόγος που ο Μίχαελ Ένινγκ θα αρχίσει να ετοιμάζει από σήμερα τον Γιώργο Δεληζήση για την επιστροφή του στην αρχική ενδεκάδα!

Ο αρχηγός του Άρη θα είναι αυτός που θα αγωνιστεί στο πλευρό του Λίντσεϊ Ροζ εφόσον παρθεί η οριστική απόφαση να μείνει στα… πιτς γι αυτόν τον αγώνα, ο Ισπανός στόπερ.

O “Δέλη” έχει αγωνιστεί φέτος σε τρία ματς πρωταθλήματος. Στα δύο πρώτα λόγω της απουσίας του Βέλεθ με τραυματισμό και κόντρα στον Παναθηναϊκό ως αλλαγή για 7 λεπτά, το οποίο ήταν και το τελευταίο του. Έκτοτε δεν έπαιξε λεπτό…