Νέες διακρίσεις για τους αθλητές στίβου του Άρη (photos)

Νέες διακρίσεις για τους αθλητές στίβου του Άρη στους αγώνες που έγιναν στο Καυτανζόγλειο.

Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με Live Streaming και Cash-out (ισχύουν όροι & προϋποθέσεις)!

Αναφέρει ο ΑΣ Άρης: «Το Σάββατο 18 Μαίου διεξήχθη ο δεύτερος αγώνας του διασυλλογικου πρωταθλήματος Ανδρων – Γυναικων του ομίλου Θεσσαλονίκης στο Καυτανζόγλειο στάδιο.

Με την λήξη του αγώνα αυτου έπεσε και η αυλαία των διασυλλογικων πρωτάθληματων με τους αθλητές και αθλήτριες του ΑΡΗ να πραγματοποιούν μία αρκετα καλή παρουσία παρα τις αρκετες απουσίες τεσσάρων αθλητων και αθλητριων λόγω τραυματισμου.

Στην πλειοψηφία τους οι αθλητες- τριες μας ήταν μικροτερων κατηγοριών !!!!! Κάτι που μας κάνει περισσότερο αισιόδοξους!!!!!

10η Τζαρου Αναστασία  21.37.92

Στην τελική κατάταξη στην κατηγορία ανδρών ο ΑΣ ΑΡΗΣ κατέλαβε την 8η θέση με 25 βαθμούς μεταξύ 34 σωματείων.

Στην τελική κατάταξη στην κατηγορία γυναικών ο ΑΣ ΑΡΗΣ κατέλαβε την 7η θέση με 24 βαθμούς μεταξύ 30 σωματείων.

Το διοικητικό συμβούλιο του ΑΣ ΑΡΗΣ συγχαίρει τους αθλητές και αθλήτριες του συλλόγου και τους εύχεται καλή συνέχεια!!!!!!».