Νίκη Βόλου-ΑΕΛ: Διακοπή στο ματς και χαμός! – Μάχες σώμα με σώμα μεταξύ των οπαδών! (video)

Στην ανάπαυλα του ημιχρόνου στο ντέρμπι της Θεσσαλίας Νίκης Βόλου- ΑΕΛ κι ενώ το σκορ ήταν 1-2, υπήρξε έντονη κινητοποίηση των οπαδών της Νίκης προς τη θύρα των «βυσσινί», με αποτέλεσμα με την έναρξη του δεύτερου μέρους να διακοπή μετά από τέσσερα λεπτά το ματς λόγω επεισοδίων!

Οι οπαδοί των γηπεδούχων έφτασαν απέναντι από τη θύρα των «βυσσινί» και τότε ξεκίνησε η μάχη σώμα με σώμα, καθώς άρχισε η ρίψη καπνογόνων και η προσπάθεια να έρθουν σε επαφή.

Το παιχνίδι διεκόπη στο 49′! Αξίζει να αναφέρουμε ότι ζητήθηκε από τα μεγάφωνα του γηπέδου η εκκένωση των εξεδρών για να ξεκινήσει και πάλι το ματς, αλλιώς θα έχουμε οριστική διακοπή!