Ντόρτμουντ στους οπαδούς της: «Ευχαριστούμε που δεν χάσατε την ελπίδα…» (pic)

Με ένα πολύ όμορφο μήνυμα και το φανταστικό κορεό που εμφανίστηκε πριν την έναρξη του επαναληπτικού με την Τότεναμ, η Ντόρτμουντ ευχαρίστησε τον κόσμο της για την απίστευτη στήριξη παρά τον αποκλεισμό στους «16» του Champions League.

Stoiximan.gr: Το παιχνίδι σου καλύτερο με επιλογές για Σκόρερ, Κάρτες & Κόρνερ σε κάθε αγώνα του Άρη

Οι Βεστφαλοί, το πάλεψαν στο πρώτο ημίχρονο μετά το εις βάρος τους 3-0 από τα «σπιρούνια» στο πρώτο ματς, όμως ο Ούγκο Γιορίς ύψωσε… τείχος, προτού ο Χάρι Κέιν σκοράρει στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου για να γράψει το τελικό 1-0 στο Signal Iduna Park.

Ο κόσμος της Ντόρτμουντ δημιούργησε εκπληκτική ατμόσφαιρα και στα social media της ομάδας δημοσιεύθηκε το παρακάτω μήνυμα: