Ξεκίνημα με το… αριστερό για τους εφήβους του Άρη

Με το… αριστερό άρχισε τις υποχρεώσεις της στο Final 4 η εφηβική ομάδα βόλεϊ του Άρη, καθώς γνώρισε την ήττα από το Πήγασο Πολίχνης με 3-1 σετ.

Stoiximan: Αγώνες με 0% γκανιότα* κάθε μέρα με σούπερ αποδόσεις & ειδικά στοιχήματα για σκόρερ, κάρτες, πέναλτι! *Αφορά μόνο την επιλογή “Νικητής Αγώνα” πριν την έναρξη της αναμέτρησης. Διαθέσιμο σε επιλεγμένους αγώνες.

Η ενημέρωση του Α.Σ. Άρη αναφέρει:

Η ομάδα Βόλεϊ Εφήβων του ΑΡΗ ξεκίνησε με ήττα τις υποχρεώσεις της στο φάιναλ φορ Κ21 της ΕΠΕΣΘ, το οποίο διεξάγεται στη Μίκρα, χάνοντας από τον Πήγασο Πολίχνης με 3-1 σετ.

Ο αντίπαλος πήρε τα πρώτα δύο σετ με 25-19 και 25-23, ο ΑΡΗΣ μείωσε κερδίζοντας το τρίτο με 25-17, αλλά έχασε το τέταρτο με 25-15.

Την Πέμπτη (8/7) ο ΑΡΗΣ θα αντιμετωπίσει στις 17:00 τη Χ.Α.Ν.Θ., στη δεύτερη αναμέτρηση της τελικής φάσης.

Τα σετ: 25-19, 25-23, 17-25, 25-15.

Ξεκίνημα με το… αριστερό για τους εφήβους

Δύο ήττες σε ισάριθμα ματς γνώρισε χθες η εφηβική ομάδα πόλο του Άρη, στην πρεμιέρα των υποχρεώσεών της στην τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος. Συγκεκριμένα, οι πολίστες του “κιτρινόμαυρου” συλλόγου ηττήθηκαν από τον ΝΟ Χανίων με 9-6 το πρωί και το απόγευμα από τον Ολυμπιακό με 5-14.