Οι παλιοί…γνώριμοι

Ο Άρης αντιμετωπίζει ξανά τον Λεβαδειακό στο Κλεάνθης Βικελίδης τέσσερα χρόνια αργότερα και μόλις δύο παίκτες από εκείνη την χρονιά βρίσκονται ακόμα στο ρόστερ.

Η Super League παίζει στη Stoiximan με αμέτρητες επιλογές, 0% γκανιότα*, bet builder και ενισχυμένες αποδόσεις! *Όροι & προϋποθέσεις

Μιλάμε για τους Χουλιάν Κουέστα και Ματέο Γκαρσία. Ο Άρης στις 17 Σεπτεμβρίου του 2018 είχε νικήσει με 2-0 τον σημερινό του αντίπαλο με τον Κουέστα να παίζει βασικός και να βγάζει ολόκληρο το ματς, δίχως μάλιστα να δέχεται γκολ, και τον Ματέο Γκαρσία να σκοράρει το δεύτερο γκολ της αναμέτρησης, με κοντινή προβολή στο 57ο λεπτό.

Οι δύο ομάδες από εκείνη την περίοδο έχουν αλλάξει πρόσωπα και προπονητές και μένει μόνο να δούμε την εικόνα που θα παρουσιάσουν στο σημερινό ματς.