Πάλη: «Χρυσή» η Βούλγαρη στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (photo)

Οι αθλητές και αθλήτριες Πάλης του Α.Σ. ΑΡΗΣ ολοκλήρωσαν με επιτυχίες το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών που διεξήχθη στα Τρίκαλα, με τη Λυγερή Βούλγαρη να κατακτά την πρώτη θέση και το χρυσό μετάλλιο.

Συγκεκριμένα, η Λυγερή Βούλγαρη πραγματοποίησε εξαιρετική εμφάνιση και με τρεις νίκες στα 72 κιλά Γυναικών, κατέκτησε το χρυσό. Επίσης στα 53 κιλά η Άννα Ρηγοπούλου πήρε τελικά την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο, ενώ στη βαθμολογία το τμήμα Πάλης του Συλλόγου μας κατέλαβε την τέταρτη θέση. Τέλος, στην κατηγορία 86 κιλά Ανδρών, ο αθλητής μας Θοδωρής Σιγγιρίδης τερμάτισε πέμπτος στον βαθμολογικό πίνακα.

“Ο Α.Σ. ΑΡΗΣ συγχαίρει όλους τους αθλητές και αθλήτριες μας για την προσπάθεια και τις επιτυχίες τους και με τις καλύτερες ευχές για ακόμη περισσότερες επιτυχίες”.