Πρώτο ημίχρονο… καρμπόν, εδώ και δύο σερί αγωνιστικές!

Δεύτερο σερί ματς που ο Άρης προηγείται στο “Κλεάνθης Βικελίδης” από νωρίς, αλλά χάνει στο πρώτο κιόλας ημίχρονο το προβάδισμά του!

Stoiximan.gr: Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με ειδικά στοιχήματα για Σκόρερ, Κάρτες, Κόρνερ σε κάθε αγώνα της Super League!

Όπως κόντρα στην Λάρισα, έτσι και χθες απέναντι στον Ολυμπιακό ο Άρης προηγήθηκε από πολύ νωρίς στον αγώνα, μόλις στο 7΄. Απέναντι στους Θεσσαλούς είχε το υπέρ του 2-0 μέχρι το 12΄.

Δέχθηκε δύο γκολ από την ΑΕΛ σε ένα 12 λεπτο με το ημίχρονο στο 2-2. Αντιθέτως χθες, δέχθηκε επίσης δύο γκολ, αλλά αυτή τη φορά σε ένα πεντάλεπτο, πηγαίνοντας στα αποδυτήρια πίσω στο σκορ με 2-1.

Και στα δύο ματς οπισθοχώρησε αναίτια στην άμυνά του μετά το γκολ, έδωσε χώρο στον αντίπαλο και το πλήρωσε και μάλιστα από πολύ νωρίς στον αγώνα…