Πώς η Λεβάντε τρόλαρε τη Μπαρτσελόνα για τα τρία γκολ σε επτά λεπτά

Μέσω του λογαριασμού της στο Instagram, η Λεβάντε τρόλαρε τη Μπαρτσελόνα για τα τρία γκολ μέσα σε επτά λεπτά που πέτυχε στο θριαμβευτικό της 3-1 απέναντι στην ομάδα του Ερνέστο Βαλβέρδε.

Stoiximan.gr: Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με Live Streaming και Cash-out (ισχύουν όροι & προϋποθέσεις)!

Σε μια χώρα που η τοξικότητα δεν έχει καμία σχέση με αυτή της Ελλάδας και που η πλάκα δεν αντιμετωπίζεται με καφρίλα και καχυποψία, η Λεβάντε θέλησε να τρολάρει τη Μπαρτσελόνα για το νικηφόρο 3-1 το απόγευμα του Σαββάτου (2/11).

Οι γηπεδούχοι γύρισαν το ματς μέσα σε επτά λεπτά και εκεί που ήταν πίσω στο σκορ, κατάφεραν να το φέρουν… τούμπα και να πάρουν τους τρεις βαθμούς. Μοναδικό αποτέλεσμα για τη Λεβάντε και οι άνθρωποί της είπαν να το διασκεδάσουν.

Τι έκανε λοιπόν; Ανέβασε στο Instagram μια αναζήτηση στο Google για το τι μπορεί να κάνει κάποιος σε επτά λεπτά, όπως δηλαδή η δική της ανατροπή κόντρα στους Καταλανούς!