Τελευταίο Άρης-Παναθηναϊκός: Δύο χαμένοι βαθμοί στις καθυστερήσεις (videos)

Το τέλειο παιχνίδι από πλευράς Άρη στο πρώτο ημίχρονο, πολλές κλασσικές χαμένες ευκαιρίες στο δεύτερο μέρος, αλλά γκολ για τον Παναθηναϊκό στις καθυστερήσεις από ανύπαρκτο πέναλτι και 1-1…

Stoiximan.gr: Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με ειδικά στοιχήματα για Σκόρερ, Κάρτες, Κόρνερ σε κάθε αγώνα της Super League!

Αυτή ήταν η εικόνα του περσινού ντέρμπι, ανάμεσα σε Άρη και Παναθηναϊκό στο “Κλεάνθης Βικελίδης” με τους “κιτρινόμαυρους” να αξίζουν την νίκη στο συγκεκριμένο παιχνίδι, αλλά να παίρνουν μόνο τον έναν βαθμό της ισοπαλίας.

ΑΡΗΣ (Σάββας Παντελίδης): Κουέστα, Κωνσταντινίδης, Δεληζήσης, Βέλεθ, Μενέντεθ, Σιώπης, Μπάσα, Ματέο Γκαρσία (79′ Μαβράι), Μπρούνο Γκάμα, Ντιγκινί (74′ Ματίγια), Γιουνές.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γιώργος Δώνης): Διούδης, Πούγγουρας, Κολοβέτσιος, Μαυρομμάτης (74′ Χατζηθεοδωρίδης), Γιόχανσον (33′ Δώνης), Ινσούα, Κουρμπέλης, Κάτσε (74′ Καμπετσής), Μπουζούκης, Χατζηγιοβάνης, Μακέντα.

Διαιτητής: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Τρύφωνας Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Βασίλειος Νικολακάκης (Ηρακλείου)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

Γκολ: 15′ Γιουνές/90+2′ Χατζηγιοβάνης

Κίτρινες: 85′ Ματίγια, 89′ Σιώπης/18′ Μακέντα, 35′ Ινσούα, 85′ Κουρμπέλης, 90′ Χατζηγιοβάνης

Κόκκινες: 89′ Μακέντα