Το «θέατρο» του Διούδη για καθυστερήσεις και η ένταση με τους παίκτες του Αστέρα (videos)

Το «θέατρο» του Διούδη για καθυστερήσεις και η ένταση με τους παίκτες του Αστέρα πριν την ισοφάριση των γηπεδούχων.

Ο Αστέρας Τρίπολης ισοφάρισε σε 2-2 τον Παναθηναϊκό χάρη σε γκολ του τερματοφύλακά του, Παπαδόπουλου, στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Ωστόσο, πριν την ισοφάριση, ο Διούδης ενεπλάκη σε επεισόδιο με Τιλίκα και Αλί Μπαμπά, αντικρίζοντας την κίτρινη κάρτα. Ο τερματοφύλακας του Παναθηναϊκού θέλοντας να κάνει καθυστερήσεις έπεσε στο έδαφος μετά από την προσπάθεια του παίκτη του Αστέρα να του πάρει την μπάλα.

Ακόμα, μετά το τέλος του παιχνιδιού ο Παπαδόπουλος πήγε στα αποδυτήρια του Παναθηναϊκού για να ζητήσει συγγνώμη από τον Διούδη, επικράτησε ένταση μεταξύ των δύο παικτών και η κατάσταση λίγο έλειψε να ξεφύγει!

Ο τερματοφύλακας του Αστέρα ζητούσε με άκομψο τρόπο και «γαλλικά» από τον Διούδη να σηκωθεί από το έδαφος για να συνεχιστεί το παιχνίδι. Κουβέντα στην κουβέντα η κατάσταση πήγε να ξεφύγει, επικράτησε χαμός για λίγα λεπτά ανάμεσα στους δύο παίκτες και τους ιθύνοντες των δύο συλλόγων, με τους ψυχραιμότερους να δίνουν την λύση και το επεισόδιο να τελειώνει.