«Τσίμπησε» το βαθμό στο φινάλε ο Παναιτωλικός

Ο Παναιτωλικός δεν εκμεταλλεύτηκε το εκρηκτικό διάστημα του στο παιχνίδι κόντρα στη Λαμία, βρέθηκε πίσω στο σκορ κι εν τέλει κατάφερε να σώσει την παρτίδα με εύστοχο πέναλτι του Ντάουντα στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων και να πάρει το βαθμό της ισοπαλίας (1-1).

Stoiximan.gr: Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με Live Streaming και Cash-out (ισχύουν όροι & προϋποθέσεις)!

Με τον…αέρα της πρόκρισης στους «8» του Κυπέλλου παρατάχθηκαν οι γηπεδούχοι και με αποκλειστικό στόχο τη δεύτερη νίκη στο φετινό μαραθώνιο του πρωταθλήματος.

Στην αντίπερα όχθη, η Λαμία πήγε στο Αγρίνιο φιλοδοξώντας να συνεχίσει την πορεία της προς την πρώτη εξάδα του πρωταθλήματος.

Πολύ δυνατά μπήκαν στο ματς οι παίκτες του Παναιτωλικού και με ξεκάθαρο στόχο να φτάσουν στην επίτευξη ενός γρήγορου γκολ.