AHΔΙΑ! Ξεφτίλα της εξυγίανσης! Κόλαση και διακοπή γιατί η νίκη του Άρη δεν… χωνεύεται! (photo-videos)

Ξεφτίλα της εξυγίανσης! Κόλαση και διακοπή γιατί η νίκη του Άρη δεν… χωνεύεται!

Με τον Άρη να προηγείται στην Τούμπα με το γκολ του Μαντσίνι από το πρώτο ημίχρονο και το παιχνίδι να οδεύει στο φινάλε του, οι… επιστήμονες οπαδοί του ΠΑΟΚ εισέβαλλαν στον αγωνιστικό χώρο στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα, διακόπτοντας το παιχνίδι.

Με εντολή του Σκωτσέτζου ρέφερι Μάντεν, οι δύο ομάδες αναχώρησαν άμεσα στα αποδυτήρια, οι δυνάμεις της αστυνομίας μπήκαν στο γήπεδο και ακολούθησαν σκηνές έντασης… ΑΗΔΙΑ

Με το σκορ στο 0-1, άρχισε να…. βρέχει φωτοβολίδες στο γήπεδο, μία εκ των οποίων προήλθε από πιστόλι και βρήκε τον πάγκο του Άρη!

Αμέσως βασικοί και αναπληρωματικοί έτρεξαν στα αποδυτήρια ενώ ακολούθησε η μπούκα οπαδών του ΠΑΟΚ. Σημείο στο οποίο ξέφυγε η κατάσταση!