H K17 του Άρη “σκούπισε” με 4-1 τον Βόλο

H K17 του Άρη “σκούπισε” με 4-1 τον Βόλο στο γήπεδο της Τριανδρίας στο πλαίσιο της 21ης Αγωνιστικής (β’ όμιλος).

Stoiximan.gr: Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με ειδικά στοιχήματα για Σκόρερ, Κάρτες, Κόρνερ σε κάθε αγώνα της Super League!

Τον χορό των τερμάτων άνοιξε ο Κασαπίδης στο 25′ και 10 λεπτά αργότερα την σκυτάλη πήρε ο Δασκαλάκης για το 2-0.  Στο δεύτερο ημίχρονο σκόρερ έγιναν και οι Μανεσίδης και Βακουφτσής, ενώ το μόνο που κατάφερε η ομάδα του Βόλου ήταν να μειώσει σε 4-1, για το γκολ της τιμής.

ΑΡΗΣ: Κυριαζής, Τσιάτσιος, Χρυσόπουλος, (70′ Xρυσοβέργης), Mπάπκας (55′ Bακουφτσής), Bολανάκης, Σγουρός, Mανεσίδης (75′ Τσέσμα), Παναγίδης, (75′ Χατζηιωάννου), Kασαπίδης, (55′ Nακόπουλος), Δασκαλάκης, Γραμματικόπουλος.