LIVE: Λεπτό προς λεπτό η ρεβάνς του Άρη κόντρα στην Αστάνα!

Με πάθος, πίστη και τον κόσμο στο πλευρό του ο Άρης ψάχνει τα γκολ πρόκρισης κόντρα στην Αστάνα στο δεύτερο παιχνίδι των δύο ομάδων για το β’ προκριματικό γύρο του Champions League.

Οι «κιτρινόμαυροι», που υποδέχονται στις 21.30 (Novasports) στο «Κλεάνθης Βικελίδης» την Αστάνα, καλούνται να ανατρέψουν το σκορ της ήττας στο πρώτο παιχνίδι (2-0) στο Καζακστάν και να πάρουν την πρόκριση για την ευρωπαϊκή συνέχεια, έχοντας στο πλευρό τους μετά από 17 μήνες απουσίας, λόγω κορωνοϊού, τον κόσμο της ομάδας.

Ο 37χρονος Ιταλός Μίκαελ Φάμπρι θα είναι διαιτητής -είναι διεθνής από το 2019- στο αποψινό παιχνίδι και θα έχει βοηθούς τους συμπατριώτες του, Τζόρτζιο Περέτι και Ντάβιντε Ιμπεριάλε. Τέταρτος διαιτητής είναι ο επίσης Ιταλός, Χουάν Λούκα Σάτσι.

Το PRESSARIS θα σας μεταδώσει λεπτό προς λεπτό όλα όσα θα γίνουν πριν, κατά την διάρκεια και μετά το τέλος του αγώνα… Μείνετε συντονισμένοι…