PRESSARIS-LIVE: Άρης – Αγροτικός Αστέρας 1-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Παρακολουθήστε μέσω του PRESSARIS το φιλικό ματς του Άρη με τον Αγροτικό Αστέρα στο “Κλεάνθης Βικελίδης” στο περιθώριο της οικονομικής ενίσχυσης του Νίκου Κυζερίδη. Μείνετε συντονισμένοι…

17.21 Τέλος της φιλικής αναμέτρησης, νίκη του Άρη με 1-0 επί του Αγροτικού Αστέρα

46΄Στη θέση του Καθάριος ο Θεοδωρίδης

16.35 Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο. Αλλαγή για τον Άρη, στη θέση του Κυβελίδη ο Κόκε

16.18 Τέλος πρώτου ημιχρόνου…

32΄Γκολ (1-0). Ωραία κάθετη του Ν΄Λουντούλου, ο Κωνσταντινίδης με πλασέ κέρδισε τον Βοσνιάδη και άνοιξε το σκορ.

29΄Την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Άρης, χωρίς την μεγάλη ευκαιρία στα τελευταία λεπτά…

18΄Αμαρκάριστος στο δεύτερο δοκάρι ο Μελισσάς επιχείρησε το σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε απελπιστικά αουτ