PRESSARIS LIVE: Άρης – ΟΦΗ 0-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Μετά το σημαντικό “διπλό” στην Δράμα, ο Άρης επιστρέφει στο “Κλεάνθης Βικελίδης” σήμερα (PRESSARIS, 17:00), υποδεχόμενος τον ΟΦΗ για την 8η αγωνιστική με στόχο τη νίκη, που θα του δώσει τη δυνατότητα να διατηρήσει ή να μεγαλώσει ακόμα περισσότερο τη διαφορά από την δεύτερη θέση.

Το PRESSARIS θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης, το ρεπορτάζ πριν, αλλά και μετά το τέλος του αγώνα. Μείνετε συντονισμένοι…

18.55 Τέλος της αναμέτρησης…

90΄Σουτ του Βαλεριάνου, η μπάλα άουτ

87΄Στη θέση του Παπαστεριανού, ο Ρούσσος

87΄Στη θέση του Πλατέλλα, ο Ντούνης

85΄Φάουλ του Χαντί, στο τοίχος, δεύτερο από τον Χαντί εντυπωσιακή επέμβαση του Καντιμοίρη σε κόρνερ

79΄Στη θέση του Παυλίδη, ο Μιλούνοβιτς

77΄Κίτρινη στον Παυλίδη

75΄Κεφαλιά του Μουμίν από κόρνερ του Μπαργκάν, δεν μπόρεσε παίκτης του Άρη να την σπρώξει στα δίχτυα

71΄Στη θέση του Λεάλ, ο Χαντί

65΄Αποχωρεί ο Κουσκουνάς, στη θέση του ο Κουτσιανικούλης

63΄Κίτρινη στον Μπούρμπο

62΄Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη,με την κεφαλιά του Δεληζήση, μετά το φάουλ του Μπαργκάν, να περνάει ελάχιστα άουτ

61΄Κίτρινη στον Όγκμποε

57΄Ωραία φάουλ του Πλατέλλα, η μπάλα πέρασε από όλους, ευκαιρία για τον Άρη!